Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto dla bazy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#21 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 31 lipiec 2012 - 19:16

A jak autor chce to nawet tutaj możemy stworzyć ukryty dział i zrobić autora Moderatorem tego działu.
[black-seo.gif]

#22 iberian

iberian

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 287 postów

Napisano 31 lipiec 2012 - 19:26

Dobry pomysł, także będę testował od przyszłego tygodnia więc dobrze było by mieć dział gdzie będziemy omawiać różne rzeczy związane z programem.

#23 dfag

dfag

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 31 lipiec 2012 - 22:00

Wlasnie rozwazam zakup tego softu - na zasadzie takiego uzupelnienia. Poczytalem troche u was i potwierdza sie moja opinia ze dla bazy warto kupic ta aplikacje + dla kilku bajerow.

Pytanie brzmi - czy czesto sa aktualizacje?
jak wyglada moderacja precli? Czy wlasnie nie zostaja miesiacami jakies smieciowe / nie dzialajace?

Czy sprawnie to dziala?

Pomysl z forum o tej tematyce mysle ze byloby nie glupie, ale to tylko moje zdanie :) [pozycjonowanie-forum.gif]

#24 Xem

Xem

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 31 lipiec 2012 - 22:41

A jak autor chce to nawet tutaj możemy stworzyć ukryty dział i zrobić autora Moderatorem tego działu.
[black-seo.gif]

Myślę, że jednak lepiej byłoby zrobić odrębne forum dedykowane softowi, podobnie jak to jest forum dla OmniADD :)

#25 iberian

iberian

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 287 postów

Napisano 02 sierpień 2012 - 07:31

Tutaj znalazłem trochę przydatnych materiałów dla donka:
http://faq.donlinkage.pl/

Można zadać pytanie jeśli kogoś coś nurtuje ;)

#26 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 02 sierpień 2012 - 14:15

Tajny dział utworzyłem i Okazwłoka jest jego pełnym moderatorem. Jak będzie chciał skorzystać z tej opcji to droga stoi otworem.
[black-seo.gif]

#27 iberian

iberian

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 287 postów

Napisano 02 sierpień 2012 - 15:13

Musze powiedzieć że program robi na mnie bardzo dobre wrażenie. Tak samo jak support oraz cała dokumentacja.

#28 Xem

Xem

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 02 sierpień 2012 - 16:10

Tajny dział utworzyłem i Okazwłoka jest jego pełnym moderatorem. Jak będzie chciał skorzystać z tej opcji to droga stoi otworem.
[black-seo.gif]

To jest bez sensu, bo jak chcesz weryfikować komu dać dostęp do tego działu? Stworzenie i utrzymanie forum to nie jest teraz coś strasznego, więc byłbym jednak za opcją z dedykowanym forum dla DLA - oczywiście decyzja zostanie podjęta przez autora :)

Wiem, że się starasz "pomóc" bo to dla Ciebie szansa na wypromowanie forum :D

#29 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 02 sierpień 2012 - 16:34

Weryfikowałby autor produktu. Ja bym się nie wcinał. Pomysł jest i chęci pomocy są. Resztę zależy już od drugiej strony.

#30 Xem

Xem

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 02 sierpień 2012 - 19:21

Weryfikacja użytkowników przez autora to konieczność poświęcania dodatkowego czasu na to, a lepiej chyba go wykorzystać na rozwój samego softu, nieprawdaż? :)

Zakładając odrębne forum dla DonLinkAge autor może w bardzo prosty sposób weryfikować użytkowników - wprowadzić do DLA jakiś np. klucz/hasło, dla każdego posiadacza licencji inny, dzięki któremu będzie można się zarejestrować na forum i problem z głowy. Myślmy przyszłościowo, problem będzie załatwiony na przyszłość, dla nowych użytkowników :)

Ale - oczywiście to są tylko moje skromne wizje, przemyślenia, pomysły. Autor oczywiście zrobi to co uzna za słuszne {i|lub} będzie dla niego wygodniejsze :)

#31 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 03 sierpień 2012 - 12:05

Powstało forum DonLinkAge:
http://forum.donlinkage.pl/

#32 okazwłoka2

okazwłoka2

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 03 sierpień 2012 - 16:38

Będą tam omawiane tylko takie sprawy, które niekoniecznie powinny wychodzić na światło dzienne. W tym momencie omawiana jest sprawa BazaDon. Po wprowadzeniu zmian będzie już tylko lepiej.

#33 iberian

iberian

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 287 postów

Napisano 03 sierpień 2012 - 16:47

okazwłoka - świetna robota. A tematy/sondy które utworzyłeś bardzo konkretne! Gratulacje. W niedziele przy kawie i cieście dołoże swój punkt widzenia. Fajnie gdyby każdy to zrobił, może wyślij emaila do każdego z klientów z informacją że forum powstało? Nie każdy śledzi to forum lub PiO, a tak informacja szybko trafi gdzie trzeba ;)

#34 xaxupi

xaxupi

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisano 04 sierpień 2012 - 15:43

Aktualnie niezbanowanych w bazie jest jakieś 300 precli, c'nie?

Chyba zdecyduję się jednak na zakup tego DLA - zwłaszcza że oni nie stoją w miejscu, a cały czas rozwijają dodawarkę.

#35 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 04 sierpień 2012 - 16:40

Bardzo dobrą strategią by było jakby poszli w inne skrypty niż dodają wszystkie dodawarki. A tak to będziemy mieli pełno softów dodających do tych samych skryptów. Znając życie to zaraz wyjdzie następna dodawarka do Wiki, kolejna dodawarka do SEOkatalogów itd. A jest tyle skryptów gdzie naprawdę można zrobić niezły biznes.

Bardzo dobrym pomysłem byłoby zabrać klientów od pewnego zagranicznego softu i dorobić dodawanie np. do PHPLD directories, Article Dashboard, Article Setup itp.
http://www.sliqsubmitter.com/

Our article submitter comes with a range of free directories and lets you add your own WordPress, Article Dashboard, Article Friendly, Article Setup, Article MS and PHPLD directories. For more information on our new article submitter, see SliQ Article Submitter Overview.

#36 iberian

iberian

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 287 postów

Napisano 04 sierpień 2012 - 20:39

Pomyślałem o tym samym, właśnie skończyłem dodawać nowy projekt w SliQ Submitter Plus, mam wersję tylko 2.02.... starcza ale gdyby w donku była taka możliwość to byla by świetna sprawa!
okazwłoka - pomyslał bym na twoim miejscu o wprowadzeniu abonamentu, taki jak jest w OS. - może mniejsza kwota, lecz taka abys mogł poswięcić więcej czasu dla rozwoju programu.

Wiem że dla większości abonament brzmi strasznie ale to na prawdę pozwala autorowi na pracę przy oprogramowaniu i jego ulepszaniu bo nie musi się martwić o inne rzeczy wiedząc że ma stały przypływ kasy z projektu!

#37 okazwłoka2

okazwłoka2

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 05 sierpień 2012 - 08:51

Projekt będzie rozwijany - mam długą listę skryptów, do których warto dodawać i na pewno pojawią się te z innych softów. Teraz priorytetem jest bazadon (dokańczam też wiki i 1 księga gości się pojawi). Ale abonament na pewno nie zostanie wprowadzony.

Pomysły co do bazadon są ciekawe - czuję że coś z tego będzie :) - a będzie dużo dużo zmian.

#38 iberian

iberian

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 287 postów

Napisano 05 sierpień 2012 - 09:50

Świetnie, w takim razie czekamy na kolejne aktualizacje!

#39 webfighter

webfighter

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów

Napisano 05 sierpień 2012 - 11:04

PHPLD directories, Article Dashboard, Article Setup itp.

Oj popieram, popieram:)

#40 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 05 sierpień 2012 - 11:53

I to bym wziął jako priorytet. Bo po co kasa ma iść na Sliqq Submitter skoro można wesprzeć polski soft?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users