Skocz do zawartości

Zdjęcie

ZennoPoster - warto?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 joland

joland

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 17:44

Jestem wielkim fanem i zwolennikiem automatyzacji, ale nie wiem czy warto mieć i używać tego programu. Czy może się wypowiedzieć ktoś kto ma i korzysta z tego softu w dobie dostępności dodawarek którymi można dodać do czegokolwiek?

#2 sokal6

sokal6

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 458 postów
  • LocationStargard Szczeciński

Napisano 12 czerwiec 2012 - 22:02

Powiem w ten sposób, jeśli masz już dużo innych softów i chcesz dalej automatyzować inne procesy to warto.

Jeśli jednak masz już kilka dodawarek różnego typu, umiesz je wykorzystać i nie masz za dużo czasu to nie ma sensu.

Tworzenie szablonów jest proste, ale zajmuje trochę czasu. Mam ten soft prawie rok i naprawdę mało go używam. To jest soft dla ludzi co albo mają dużo czasu i umiejętności na szybkie tworzenie szablonów albo będą je kupować.

Bardziej bym się teraz skłaniał w kierunku sick submittera. Wersja 4 oferuję bardzo podobne możliwości, a za wersje pro zenno masz go na 2 lata. W tym czasie pewnie jeszcze bardzo dużo rzeczy w nim dojdzie, bo jest mega szybko rozwijany.

#3 joland

joland

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisano 13 czerwiec 2012 - 08:24

Dzięki za dobry post w temacie
No właśnie, ja już chcę mieć za sobą ten okres gdzie kupuję softy a później z nich nie korzystam, [forum-black-hat-seo.gif] więc chcę się dowiedzieć.
Na pewno ZP jest też dla tych którzy chcą więcej niż dodawanie linków.

#4 sokal6

sokal6

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 458 postów
  • LocationStargard Szczeciński

Napisano 13 czerwiec 2012 - 09:58

Zenno jest naprawdę potężny. Można nim zrobić szablony do generowania automatycznie zaplecza pobierające treść, tworzące subdomeny i instalujące skrypty w DA. Jednak to wymaga doświadczenia w ich robieniu i czasu. Kwestia jest tego czy masz ten czas czy nie. I czy opłaca się inwestować tyle czasu dla kilku stron.

Dla dużych agencji gdzie można zatrudnić człowieka, który będzie tylko szablony robił to jest doskonały soft.

Ja sobie na pewno kupie aktualizacje do niego, bo miesiąc przed wyjściem wersji 4 mi skończyła. Jednak to jak będę miał więcej czasu trochę i wolne pieniądze. W 4 można szybciej szablony robić więc na pewno będę go używał więcej.

Fajnie by było zrobić jakąś grupkę osób wymieniającą się szablonami. wtedy miało by to większy sens.

#5 haze

haze

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 736 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 16:38

A ja mam pytanie czy warto kupować nonstop aktualizacje? Czy dużo się zmienia np w przypadku wersji 5.0.2.0 (używałem jej dłuższy czas) w stosunku do 5.0.4.1 (najnowsza z tych które mogę pobrać) chodzi mi głównie o to czy skuteczność zauważalnie wzrasta.

Bo po change logu ciężko ocenić

http://wiki.zennolab...id=en:changelog

#6 filip

filip

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 22:25

Pierwsze wersje konkretnego numeru czy to czwórka czy piątka czy potem jeszcze szóstka, zawsze będą zawierały w pierwszej fazie bugi, które będą łatane systematycznie więc myślę że warto. Nie jest to aż tak duży koszt. Zależy jeszcze od tego jak często używasz zenka.

#7 lament

lament

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 15:41

Jestem wielkim fanem i zwolennikiem automatyzacji, ale nie wiem czy warto mieć i używać tego programu.

Zobacz ten filmik i sam sobie odpowiedz na to pytanie :)

#8 czif

czif

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 271 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 23:08

pogratulować wykopaliska [forum-black-hat-seo.gif]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users