Skocz do zawartości

Zdjęcie

Scrapeboard

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 sreg

sreg

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 15 maj 2012 - 21:02

Hej,
czy ktoś używa Scrapboard ? Wiem że oficjalnie narzędzia nie można kupić - mi się udało znaleźć na PiO kolegę, który ma kontakt z twórcami programu i dostałem jedną lickę za 97$.
Jeżeli ktoś ma mały budżet i małe potrzeby to ten program spełni jego oczekiwania. Ja używam go w połączeniu z Captcha Sniper- nie osiągam pewnie takich ilości profili i postów jak użytkownicy Xrumera, ale...
Ważne jest to że wewnętrzny OCR jest totalnie do bani i lepiej ręcznie dodawać zabezpieczenia niż otrzymać z listy 500tyś for - 30 wpisów :(
Pozdrawiam

#2 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 15 maj 2012 - 22:56

Ja po przeczytaniu wielu opinii nie odważyłem się pomyśleć o zakupie tego programu:
http://www.forum.opt...24&st=0&start=0

Natomiast interesują mnie opinie na temat Scrapejeta i nadal czytam. Na razie jestem na tak za zakupem, ale czas jeszcze pokaże.

#3 joland

joland

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisano 15 maj 2012 - 23:00

Scrapejet śmiga że hej, dodaje linki w dużych ilościach, ale niestety są to bardzo śmieciowe lokalizacje (aczkolwiek potwierdzone) i w sumie jeszcze nie przetestowałem na dobre ich skuteczności. Ale program tani więc się skusiłem.
Aha, trzeba mieć dobrego antivira...

#4 joland

joland

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisano 15 maj 2012 - 23:01

A jeszcze co do Scrapeboarda, to napisz może jaką ma skuteczność potwierdzonych linków po przejechaniu jednego projektu i do czego go używasz.

#5 sreg

sreg

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 16 maj 2012 - 07:45

Hej
ja używam scrapboarda i scrapjeta- założę oddzielny wątek na ten soft.
Scrapboard jest efektywny przy użyciu np. płatnych OCR ja testowałem z deathbycaptcha i na 12 tyś linków założył 1600 potwierdzonych profili i podobną ilość postów.
Trochę gorzej wypada z Captcha Sniper tutaj już na 12 tyś zakłada około 800-900 profili.
Jednak Scrapboard ma bardzo dobre narzędzie doboru słów, dobry harvester i cóż na moje potrzeby w zupełności wystarcza.
Kiedyś spróbowałem przejść bazę 12 tyś for wprowadzając zabezpieczenia manualnie jednak jest to syzyfowa praca i na samym początku przerwałem.
Jeżeli potrzebujesz różnorodnych linków i zrobisz sobie dobre bazy to dla paru stron wydaje mi się idealnym narzędziem. Ale to tylko moje zdanie ...

#6 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 16 maj 2012 - 08:47

Nie trzeba zakładać tematu. Już jest:
http://www.encyklope...php?f=76&t=4484
[black-seo.gif]

#7 salander

salander

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 565 postów

Napisano 16 maj 2012 - 16:34

No właśnie, szkoda, że nie można kupić Scrapeboard

#8 sreg

sreg

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 17 maj 2012 - 11:29

Mi pomógł zdobyć lickę kolego z PiO. Jeżeli chcesz namiar na niego daj znać na priva sreg@wp.pl.
Może uda mu się załatwić jeszcze jakieś licencje.

#9 entropia

entropia

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano 22 czerwiec 2012 - 13:36

a ile kosztuje taka "odzyskana" jak mniemam licencja ? tak z ciekawości.

#10 sreg

sreg

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 20:00

Hej
kupuje się w normalnej cenie z oferty jaka była dostępna w regularnej sprzedaży- chyba 97 dol.

#11 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 17:47

A dlaczego wycofano Scrapeboard?
I dlaczego harvester jest tak dobry?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users