Skocz do zawartości

Zdjęcie

Scrapebox is dead?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 steve

steve

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 43 postów

Napisano 29 kwiecień 2012 - 20:21

Na poczatku powinienem dopowiedziec, ze chodzi o sam poster z racji, ze scrapebox to naprawde potezne narzedzie z wieloma funkcjami.

Kilka lat temu, gdy scrapebox wchodzil cieszyl sie bardzo duza skutecznoscia, a jak to wyglada teraz?

Chociaz program mam od pol roku, dopiero teraz zainteresowalem sie komentowaniem, czy raczej spamowaniem blogow :szczerbaty:
Mozna spotkac blogi ktore maja po kilkanascie tysiecy komentarzy. Ktos moze powiedziec, ze podstawa to dobra lista. No tak, ale co z tego, jesli za kilka tygodni blogi z tej listy zostana takze zaspamowane?

PS. Jak u was wyglada pisanie komentarzy? Recznie napisane komentarze to z pewnoscia wieksza skutecznosc, ale znow zassanie kilka tysiecy komentarzy z blogow jednym kliknieciem znacznie przyspiesza caly proces.

#2 salander

salander

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 565 postów

Napisano 30 kwiecień 2012 - 11:20

Nigdy dead bo ma wiele przydatnych funkcji, na pozycje pewnie już nie wpływa tak jak dawniej, ja stosuję po prostu do zróżnicowania źródła linków o linki nofollow, dofollow też da radę znaleźć, ale wolę nofollow zbierać tym softem

#3 Szaman

Szaman

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów

Napisano 16 maj 2012 - 17:10

SB jeszcze przez wiele lat będzie służył i myślę że poster również. Wszystko zależy od bazy, jeśli dodasz rozsądną ilość komentarzy na odpowiednio przefiltrowaną bazę to możesz zauważyć niezły skok (jeśli fraza nie jest dramatycznie trudna), zawsze SB możesz wyszukać dobre blogi a na search marketing day radzili aby ręcznie dodawać komentarze na dobrych blogach. Coś w tym jest bo można naprawdę mocne linki zdobyć.
Dodatkowo warto linkować zaplecze i nie patrz na to że zostaną zespamowane, linki można aktualizować.

#4 lonerpl

lonerpl

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisano 16 maj 2012 - 22:00

Ostatnio właśnie sporo słyszę takich opinii, że linki z zaspamowanych blogów nic nie dają. Sam od pewnego czasu noszę się z zakupem SCRAPEBOX/SCRAPEJET/SCRAPEBOARD tylko obecnie nie wiem w sumie co wybrać. Może i linki nie są najlepsze, ale tego typu soft chyba ma największe moce przerobowe? I jeszcze pytanko: co obecnie polecacie z tych 3?

#5 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 16 maj 2012 - 22:15

Jak masz inne dodawarki to chyba najlepszym wyborem będzie Scrapebox do harvestowania sobie list pod te dodawarki.

#6 lonerpl

lonerpl

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisano 16 maj 2012 - 22:20

Mam omnispeeda, niby jest tam ten scraper ale jakoś nie udało mi się jeszcze tego użyć, bo cały czas mam komunikaty, że proxy ma bana (10 proxy z proxymarketu)

#7 sokal6

sokal6

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 458 postów
  • LocationStargard Szczeciński

Napisano 16 maj 2012 - 22:41

Komentarze dalej dają moc, tylko trzeba mieć dobre listy. Szczególnie trackbacki dają fajnego kopa jak się nimi precle podlinkuję.

Jednak zebranie dobrej listy nie jest takie proste i wymaga sporo czasu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users