Skocz do zawartości

Zdjęcie

Aktualizacja pozycji od 15 grudnia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 huckleberry

huckleberry

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 859 postów

Napisano 02 styczeń 2017 - 13:57

Hej,

czy coś się u Was zmieniło od 15 grudnia w serpach? U mnie praktycznie nic z wyjątkiem świeżych stron.

• RaymondPn lubi to

#2 jelly

jelly

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisano 03 styczeń 2017 - 08:21

Od 2-3 dni jakieś delikatne ruchy na plus widzę

Ubranka dla niemowląt e-minimini.pl

#3 zeki

zeki

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 847 postów
  • LocationMazowsze

Napisano 03 styczeń 2017 - 19:11

U mnie to wyglądało tak, że poprzedni większy update przywrócił strony ze słabymi linkami z niebytu, a teraz (w sensie właśnie w połowie grudnia) jakby korekta nastąpiła i zaczęły spadać powoli.

Mój drugi cios to zwykle profanacja zwłok :)    Góra Kalwaria i okolice   | Piaseczno Terapia SI | SI sklep

#4 seopst

seopst

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 10 luty 2017 - 18:28

Strona klienta ....mowa o 3 frazach wszystkie od 1/2 roku w Top 1-4 nagle 8 lutego spada drastycznie po prostu jej nie ma jedyna pozycja jaką pokazują narzędzia seo to 61 ale mowa o URL-u domena/tag/fraza, czy ktoś miał taki cyrk? Strona pozycjonowana bezpiecznie 900 linków prowadzących wszystkie linki tematyczne, po prostu oszalałem. Zapomniałem dodać 7 dni temu SC daje mi wiadomość że na tej domenie mam zaktualizować WP bo jest nowsza wersja co zupełnie się nie zgadzało bo dosłownie dzień wcześniej aktualizowałem i WP i wtyczki, rety 1 raz dostałem od Google info że mam WP zaniedbanego co wy na to?

#5 seopst

seopst

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 13 luty 2017 - 20:45

Pytanie nieaktualne sam rozkminiłem dylemat klient miał na tym samym serwerze zapomnianego bloga na WP bez aktualizacji osadzonego na subdomenie i tego bloga zespamowali 8 albo 9 lutego jakiś potężny atak na 40000 blogów wniosek: patrz uważnie co klient ma na serwerze i zadawaj pytania.

• zeki lubi to

#6 zeki

zeki

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 847 postów
  • LocationMazowsze

Napisano 16 luty 2017 - 19:11

heh czyli wniosek, że otoczenie jednak jakieś znaczenie ma...

Mój drugi cios to zwykle profanacja zwłok :)    Góra Kalwaria i okolice   | Piaseczno Terapia SI | SI sklep

#7 seopst

seopst

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 17 luty 2017 - 18:35

Po usunięciu zaatakowanego, zapomnianego bloga ( brak możliwości usunięcia na nim 84spamowych komentarzy pomimo kilku prób i wstawieniu na tą subdomene pliku index z przekierowanie 301 frazy wróciły na 3 dzień tam gdzie były.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users