Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pozycjonowanie za 2000 zł miesięcznie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kabza

Kabza

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 18:41

Witam!

Jak w temacie mam do obsługi stronę o tematyce żywnościowej (sklep online) budżet na pozycjonowanie 2000 zł co polecacie kupować (mile widziane komentarze dla czego to :] ). Mam taki budżet i będę dostawał procent od sprzedaży tak więc zależy mi na jak najszybszym wzroście sklepu :) w sumie nie miałem do tej pory takowego zlecenia i nie wiem co kupować w takich kosztach.

#2 Nosti

Nosti

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 22:26

Napisz na razie od czego zaczynasz. Strona pozycjonowana wcześniej? Jak teraz stoi? Co innego jak masz ją wyciągnąć z kosmosu, a co innego, jak ma podskoczyć z top 3 do top1.

#3 huckleberry

huckleberry

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 859 postów

Napisano 03 wrzesień 2016 - 00:11

Zalezy co to za artykuly. Jesli np bio to jest troche inaczej niz w przypadku masowej żywności. Na pewno żywność ekologiczna/zdrowa jest lepsza

#4 Patryk

Patryk

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 03 wrzesień 2016 - 11:06

Polecam kupować teksty bo 'content is king'. Wiadomo - opisy, strony kategorii, blog etcetera

polecam kupować wyczesane spośród tysięcy domeny i stawiać zaplecza.

Spokojnie, jak zaplecza są wartościowe lub mają dobre domeny to wrzucisz na zaplecza jakiś PP i zarobią na domeny

#5 Kabza

Kabza

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 12:00

Jest to strona nowa świeża jeszcze nie wystartowała (start za jakieś 2 tygodnie) pełna tekstów, głównie kawy wysokiej jakości. Sam jeszcze nic nie robiłem, temat świeży 

#6 lukaszbyra

lukaszbyra

Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 12:09

i jak idzie pozycjonowanie ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users