Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupić fanów?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 zeki

zeki

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 847 postów
  • LocationMazowsze

Napisano 02 kwiecień 2016 - 12:54

Jak w temacie - gdzie obecnie najkorzystniej kupić trochę fanów? Wiem wszystko, potrzebuję żeby na starcie fanpage nie wyglądał pedalsko całkiem pusty...

Mój drugi cios to zwykle profanacja zwłok :)    Góra Kalwaria i okolice   | Piaseczno Terapia SI | SI sklep

#2 zoozool

zoozool

Administrator

• Administrator
  • 1368 postów

Napisano 02 kwiecień 2016 - 13:17

Ogólnie nie polecam tego, bo wszystko to fałszywe konta.

Ja tak też myślałem, a z czasem jak liczba fanów wzrosła, to zasięgi pocięło mi, i na 7 tys fanów post widzi 500 osób

Ale kupisz np na allegro

sygnaturka.png

#3 Kabza

Kabza

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisano 02 kwiecień 2016 - 13:50

http://addmefast.com/ + bot i masz :)

#4 zeki

zeki

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 847 postów
  • LocationMazowsze

Napisano 02 kwiecień 2016 - 19:09

Ja tak też myślałem, a z czasem jak liczba fanów wzrosła, to zasięgi pocięło mi, i na 7 tys fanów post widzi 500 osób

yyyyyy co to znaczy zasięgi pocięło? Zdobywasz naturalnych fanów i oni zostają przy Tobie. Jako, że są zainteresowani to fb im będzie wyświetlał posty bo zalajkują czy skomentują... A te trupy se będą wisiały. Czy coś inaczej to działa?

Mój drugi cios to zwykle profanacja zwłok :)    Góra Kalwaria i okolice   | Piaseczno Terapia SI | SI sklep

#5 Kabza

Kabza

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisano 02 kwiecień 2016 - 21:39

dokładnie tak, ja zawsze zaczynam z kontami widmo i nigdy problemu z zasięgiem nie miałem, chodź zawsze istnieje szansa że po prostu fartownie ominą mnie jakiś algorytm :)

#6 zeki

zeki

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 847 postów
  • LocationMazowsze

Napisano 02 kwiecień 2016 - 23:05

No ja wiem jak to jest w realu. Jak mi nie zależało na wyglądzie to przez 1,5 roku nazbierałem 1000 fanów. Realnych, którzy sami kliknęli (oprócz znajomych co ich zaprosiłem). Ruchu z tego różnie jest, raz mam 15k odsłon, raz 600 się ledwo uzbiera. Dużo zależy od treści, sporo od pory publikacji, czasem trzeba mieć fart i wkleić coś z głupia frant co akurat ludzi zainteresuje. Nie ma reguły i po prawdzie to często pozostaje działanie po omacku. Generalnie ludzie mają w poważaniu merytoryczne artykuły (dłuższe niż 10 zdań w szczególności), lepsze jest zdjęcie z demonstracji albo wypadku - od razu idzie ogień... Nawet jajcarskie nie mają wzięcia chyba, że dobrze się uda wcelować w poczucie humoru...

A teraz odpalam drugie badziewie i tu akurat mi zależy na fanach żeby od ręki wyglądał na popularny...

#7 Klaudiusz84

Klaudiusz84

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 11:09

Ja nie polecam kupowania takich fanów w szczególności jeżeli w przyszłości myślisz o jakiegoś rodzaju kampaniach sponsorowanych, płatnej promocji postów itp. Robiąc targetowanie reklamy do własnych fanów jesteś w stanie uzyskać znacznie lepsze stawki CPC lub CPM niż targetując do "nie fanów", jednak w przypadku fanów kupionych targetowanie do nich to w zasadzie wyrzucanie kasy w błoto.

#8 Kabza

Kabza

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 22:48

Samego FB nie poprowadzi się na sztucznych fanach ale przecież nikomu nie zaszkodzi że tacy będą jeśli się też stara o prawdziwych fanów :)

#9 zeki

zeki

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 847 postów
  • LocationMazowsze

Napisano 04 kwiecień 2016 - 12:32

Klaudiusz - ja akurat reklam nie planuję wykupywać ;) Ale uwaga trafna i o takim aspekcie nie pomyślałem...

#10 gryzak

gryzak

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 666 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 18:40

A jak kwestia edge ranku z kupionymi fanami? IMO będzie się traciło na zasięgu. Ja bawię się teraz reklamami na fb dziewczyny i generalnie dość droga zabawa wychodzi w sumie. Koszt lajka pod postem udało mi się osiągnąć na 20gr, ale co z tego, że jest lajk i post ma większy zasięg, jak dalej nic z tego nie ma i temat umiera. A koszt promocji fana i pozyskania 1 lajka na małym fp to u mnie koło złotówki. Wczoraj robiłem kampanię, fb stwierdził że średni koszt pozyskania fana to 18gr - taką mi dał sugerowaną stawkę. Wpisałem ręcznie 22 gr i kampania nawet nie wystartowała. Usunąłem ręczną stawkę, zostawiłem automatyczną i teraz mam złotówkę. 50zł = 50 realnych fanów w moim przypadku, jak to jest u was?

#11 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 20:01

Kiedyś w to się bawiłem i generalnie nie warto.Są lepsze sposoby, np. lepiej kupić jakąś grupę zrzeszającą realnych użytkowników, nie sztucznych.Teraz codziennie przybywa i sam już się pogubiłem dlaczego.

#12 gryzak

gryzak

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 666 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 21:15

Dobra opcja to też podobno wydarzenia i ich promocja, bo gdy znajomy się dołącza, to jest to dobrze widoczne na innych tablicach. Kupowanie grup - ciekawa sprawa, bo same reklamy na FB faktycznie średnio opłacalne. Szczególnie, że i tak wiele z nich pożytku nie ma. Póki co wydałem na FB jakieś 300zł może 4fun, promowanie postów - dramat, jedynie zwiększa zasięg. Promowanie FB - dramat, bo drogo. Z tych 100 powiedzmy pozyskanych z reklam tylko kilku jest aktywnych (daje lajki).

#13 zeki

zeki

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 847 postów
  • LocationMazowsze

Napisano 12 kwiecień 2016 - 21:42

A ile taka grupa może kosztować? Panowie żeby była jasność - nie chcę kupować fanów żeby mi cokolwiek innego oprócz wyglądu na start dali. Jakieś bieda lajki za 50 zeta da radę kupić. Grupę chyba nie bardzo, a pakować kilka stów nie mam zamiaru. Mam w nosie płacenie pejsbukowi za reklamy, ale ludzie tam są więc i my musimy być. A głupio wygląda fanpage z 2 osobami :D Zbieranie to mozolny proces, no co Wam będę tłumaczył jak sami wiecie. Więc droga na skróty wiedzie przez kupno... A z czasem nazbiera się normalnych fanów i tyle.

#14 Kabza

Kabza

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 21:51

http://codecanyon.ne...script/13302046 tworzysz fejk konto reklamujesz się na grupach i zyskujesz realny rozgłos oczywiście zaraz konto banują i drugie musisz robić ale ludzie zostają :)

#15 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 08:58

Ja ostatnio kupiłem grupę z ok. 7500 fanów za ok 50 zł, widziałem też inne ciekawe oferty. Trzeba tylko zwracać uwagę aby kupować od sprawdzonej osoby bo często są  to ,,martwe,, grupy gdzie nikt nie zagląda. Na tej o której piszę jak coś zamieszczę mam od razu ok 150-300 polubień, w zależności od tematu. A i kupując grupę trzeba też brać pod uwagę aby była trochę powiązana tematycznie z tym co będziemy chcieli tam publikować.

Na PiO ogłasza się często osoba że sprzeda takie grupy, ja właśnie u niego kupuję od ok. 2 lat już i jeszcze się nie zawiodłem.

#16 jelly

jelly

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 11:57

Też nie polecam kupowania ale jak już coś to można próbować tu likemore.pl i www.likeplus.eu

Ubranka dla niemowląt e-minimini.pl

#17 zeki

zeki

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 847 postów
  • LocationMazowsze

Napisano 13 kwiecień 2016 - 22:18

eeeee no 50 za grupę 7,5k członków to za darmola... Trzeba zacząć na PiO wchodzić :o)

@jelly korzystałeś z tego co zapodajesz skoro nie polecasz?

#18 jelly

jelly

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 07:36

Nie polecam kupowania np. na Allegro. Ze 2 lata temu miałem z tym przyjemność, martwe konta azjatyckie i arabskie.

Na tych co wymieniłem są żywe osoby ale aktywność znikoma.

#19 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 08:30

likemore.pl i www.likeplus.eu to też moim zdaniem kasa wyrzucona w błoto, lepiej iść na piwo, co z tego że jakieś tam lajki będą jak zero aktywności i zainteresowania.

#20 jelly

jelly

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 09:40

Bo to prawda (co w sumie wyżej napisałem) ale jeśli na upartego ktoś musi kupić to chyba lepsze niż np. z Allegro.

Ew. zainwestować w reklamę na FB.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users