Skocz do zawartości

Zdjęcie

Niemieckie pozycjonowanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 jelly

jelly

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisano 17 listopad 2015 - 19:31

Panowie (i Panie) taka sprawa:

niemiecka strona na niemieckie frazy typu: praca tymczasowa dla Polaków, sztuk ok 10

Pytanie 1: jak byście wycenili (wiem że bez szczegół ciężko) ale klient oferuje w miarę wysokie stawki ale za efekt

Pytanie 2: jak to ugryźć? Profile niemieckie, katalogi (skąd brać?) itp. czy może linki z Polski też byście wrzucili? Szeptanka czy content marketing nie za bardzo wchodzi w grę

• RaymondPn lubi to

Ubranka dla niemowląt e-minimini.pl

#2 s_matysik

s_matysik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisano 17 listopad 2015 - 20:21

1. Ciężko wycenić, nie znając innych fraz, wyceń ile będzie Cię kosztować wbicie tych fraz, dolicz do tego swój zarobek ;)

2. co ma za znaczenie czy będziesz linkował na miejscówkach niemieckich, ruskich czy chińskich? skup sie bardziej na tym aby te miejscówki były mocne i niezaspamowane (w przypadku katalogów lepiej wybrać te płatne, gdyż większość darmowych zgłaszana była do DT i została oflagowana)

#3 crmad

crmad

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • LocationCzęstochowa

Napisano 18 listopad 2015 - 10:10

Mam  dwóch klientów którzy działają na tamtejszy rynek i głównie opierają się na zapleczu oraz profilach, chociaż wiem z doświadczenia, że na niemcy można znaleźć jeszcze mnóstwo innych niezaspamowanych miejsc z dobra mocą.

Pozycjonowanie stron http://rankit.pl tel. (+48) 532 003 560 mail: biuro@rankit.pl gg.7376990

Blog o pozycjonowaniu, listy linków KordianMinkina.pl

Polecam Seo Copywriter PiotrPolok.pl

#4 jelly

jelly

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisano 18 listopad 2015 - 11:34

Mam  dwóch klientów którzy działają na tamtejszy rynek i głównie opierają się na zapleczu oraz profilach, chociaż wiem z doświadczenia, że na niemcy można znaleźć jeszcze mnóstwo innych niezaspamowanych miejsc z dobra mocą.

Profile dowolne czy .de?

1. Ciężko wycenić, nie znając innych fraz, wyceń ile będzie Cię kosztować wbicie tych fraz, dolicz do tego swój zarobek  ;)

2. co ma za znaczenie czy będziesz linkował na miejscówkach niemieckich, ruskich czy chińskich? skup sie bardziej na tym aby te miejscówki były mocne i niezaspamowane (w przypadku katalogów lepiej wybrać te płatne, gdyż większość darmowych zgłaszana była do DT i została oflagowana)

1. Dzięki za super poradę :D

2. Gdzieś mi się obiło jednak, że rynek niemiecki bardziej akceptuje "ich" linki

Ubranka dla niemowląt e-minimini.pl

#5 gryzak

gryzak

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 666 postów

Napisano 18 listopad 2015 - 11:42

Frazy całkiem konkurencyjne, ale nie powinno być źle. Algo Google nie jest jakieś bardzo zregionalizowane przecież, ja na Niemcy teraz nic nie działam, ale tak samo się pozycjonuje na Włochy jak na Polskę - xrumerem. :D Są lekkie różnice w algorytmach na pewno, ale bez przesady.

Wal ile masz profili z .de, a resztę standardowo - .pl, .com., co.uk czy .ru, google i tak to łyka. Większym problemem dla klientów może być to, że mając sporo linków z domen z różnymi TLD pojawia się w wynikach wyszukiwania "pokaż tłumaczenie strony", ale nie zauważyłem i nie znam nikogo, kto by potwierdził że ma to wpływ na pozycje (chociaż takie teorie słyszałem).

• jelly i s_matysik lubią to

#6 MaxPan

MaxPan

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 23 listopad 2015 - 09:35

Niemcy maja również niezłe katalogi i płatne i bezpłatne, profile na dobrych forum również dałem by. Są blogowe platformy. Ogólnie weź sobie bazę odsiej .de i dalej ręcznie popacz.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users