Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szybki zakup ciuchów z nadrukiem skrypt?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 suchjyy

suchjyy

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 79 postów
  • LocationRzeszów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 08:52

Cześć,

potrzebuje dac możliwość dużej grupie osób zamówienia cichów z nadrukami (akcja ciuchów dla kibiców klubu)

#Mianowicie

Będę drukował koszulki i bluzy z nadrukiem. Będa to różne modele koszulek/bluz, w różnych kolorach i rozmiarach.

Ciuchy zamawiam ja sam, kwestia tylko tego typu, że muszę zebrać sporą liczbę różnych zamówień od różnych osób, a to wszystko chciałbym przeprowadzić w miarę wygodny sposób.

Nie chce mi się spędzać godzin na telefonie i facebooku w celu zebrania danych i zapisania w Excelu, bo zajmuje to sporo czasu, a akcja za jakiś czas się powtórzy - stąd szukam innego rozwiązania niż kontakt + excel.

Chciałbym zautomatyzować ten proces i dać możliwość użytkownikom szybkiego przeglądnięcia  produktów oraz zamówienie konkretnych modeli. Tak aby każdy mógł sobie wejść, pooglądać, wybrać > zostawić zamówienie wraz z danymi kontaktowymi i dostać info odnośnie wpłaty.

Zamówienia, typu:

• 2 koszulki białej w rozmiarze L
  • 1 koszulki czerwonej w rozmiarze L
  • 1 koszulki czerwonej w rozmiarze XL
  • 1 bluzy czerwonej z kapturem w rozmiarze XL.

Myślałem nad jakimś sklepem, tak aby mogli sobie wrzucić konkretne produkty do koszyka.

Może ktoś z was ma jakiś pomysł jak taką akcję sprawnie zorganizować?

Ew. jaki skrypt sklepu wykorzystać? Pod dotpaya i inne tego nie podepne bo nie współpracuję.

#2 gielo

gielo

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • LocationChełm

Napisano 29 wrzesień 2015 - 09:28

Cześć,

potrzebuje dac możliwość dużej grupie osób zamówienia cichów z nadrukami (akcja ciuchów dla kibiców klubu)

#Mianowicie

Będę drukował koszulki i bluzy z nadrukiem. Będa to różne modele koszulek/bluz, w różnych kolorach i rozmiarach.

Ciuchy zamawiam ja sam, kwestia tylko tego typu, że muszę zebrać sporą liczbę różnych zamówień od różnych osób, a to wszystko chciałbym przeprowadzić w miarę wygodny sposób.

Nie chce mi się spędzać godzin na telefonie i facebooku w celu zebrania danych i zapisania w Excelu, bo zajmuje to sporo czasu, a akcja za jakiś czas się powtórzy - stąd szukam innego rozwiązania niż kontakt + excel.

Chciałbym zautomatyzować ten proces i dać możliwość użytkownikom szybkiego przeglądnięcia  produktów oraz zamówienie konkretnych modeli. Tak aby każdy mógł sobie wejść, pooglądać, wybrać > zostawić zamówienie wraz z danymi kontaktowymi i dostać info odnośnie wpłaty.

Zamówienia, typu:

• 2 koszulki białej w rozmiarze L
  • 1 koszulki czerwonej w rozmiarze L
  • 1 koszulki czerwonej w rozmiarze XL
  • 1 bluzy czerwonej z kapturem w rozmiarze XL.

Myślałem nad jakimś sklepem, tak aby mogli sobie wrzucić konkretne produkty do koszyka.

Może ktoś z was ma jakiś pomysł jak taką akcję sprawnie zorganizować?

Ew. jaki skrypt sklepu wykorzystać? Pod dotpaya i inne tego nie podepne bo nie współpracuję.

Możesz zrobić formularz odpowiedni do tego. Wydaje się to dużo lepszym roziązaniem niż sklep, tym bardziej, że masz możłiwość wstawienia pól do indywidualnego opisu zamieszczanego poprzez klienta oraz taka konfigurację pół formularza i ich opis jak ci najbardziej pasuje. Jeśli brak ci umiejętności w programowaniu CSS i np JS (aby formularz nie wyglądal jak robiony przez 12 latka :) ) to polecam instalację Wordpressa, jakiegoś ładnego szablonu oraz wykorzystać wtyczkę formularzy Contact Form 7.

#3 zoozool

zoozool

Administrator

• Administrator
  • 1368 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 10:05

Może jakiś zagraniczny soft da Ci dostęp trial na 14 dni

albo

https://www.inksoft.com/

http://www.deconetwork.com/

Ewentualnie magento + wtyczki

sygnaturka.png