Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy program partnerski

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisano 11 czerwiec 2015 - 14:50

Witam

Chcielibyśmy zaprezentować nowy program partnerski.
Co prawda oficjalna informacja miała być za klika dni po włączeniu do systemu kilku produktów więcej, ale postanowiliśmy teraz to zrobić.

Obecna oferta nie poraża jeśli chodzi o ilość reklamodawców, ale do ok. środy będzie ich wiele więcej, po prostu testy trwają.
Ogólne założenia PP:
- Produkty często niedostępne w innych PP.

- Dość wysokie stawki, czasem większe niż w innych programach.

- Rzetelne rozliczanie, raz w miesiącu przesyłamy Wydawcy raport z powodem odmów naliczenia prowizji. (bez danych klienta, aczkolwiek to też jest możliwe po podpisaniu umowy pisemnej)
Adres PP: https://novacash.eu/

System Partnerski
NovaCash Sp. z o.o.
prowadzony jest przez:NovaCash Sp. z o.o. ul.Biała 4/81 00-895 Warszawa

NIP: 5272734871
Regon: 361334827
KRS 0000554649

#2 zoozool

zoozool

Administrator

• Administrator
  • 1368 postów

Napisano 12 czerwiec 2015 - 06:41

Czy to tylko finansowe będą?
(witaj ponownie :) )

#3 Kabza

Kabza

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisano 12 czerwiec 2015 - 16:44

chętnie bym skorzystał ale jak byście wprowadzili jakieś produkty :)

#4 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisano 15 czerwiec 2015 - 08:39

Witam
Nie, nie tylko finansowe, ale większość. Co do wprowadzenia produktów, na chwilę obecną jest trzy ale lada chwila pojawią się inne. W tym oferty dostępne tylko u nas, nie ma ich w innych PP. Niestety trwa to trochę ponieważ nasz system troszkę inaczej weryfikuje wnioski klientów niż w innych PP, w wielu ofertach mamy wgląd w czasie rzeczywistym we wniosek klienta. A trzeba to przetestować i niestety w czasie testów z reguły jakiś kwiatek wychodzi. Tak na dobrą sprawę już moglibyśmy włączyć ponad 10 produktów, ale zawsze gdzieś coś nie trybi jak należy.
A chyba Wam jako Wydawcom też zależy aby każdy wniosek został odpowiednio rozliczony.

#5 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisano 17 czerwiec 2015 - 13:13

Witam
Chcielibyśmy poinformować o 2 nowych kampaniach w naszym programie partnerskim.

Jedenwniosek.pl - internetowi doradcy finansowi, model prowizyjny 10 zł netto LEAD
NetCredit.pl - szybka chwilówka, od 150 zł do 4000 zł, model prowizyjny 57 zł netto LEAD

Wkrótce nowe programy, w tym niedostępne w innych programach oraz z wysokimi prowizjami w modelu łączonym CPL + CPS

#6 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisano 19 czerwiec 2015 - 08:47

Uruchomiliśmy nową kampanię Fundusz Korona. Jest to firma udzielająca pożyczek ratalnych od 1000 zł do 10.000 zł, szansę na pożyczkę ma nawet osoba z zadłużeniami komorniczymi !

Model prowizyjny: SALE 45 zł. netto za każdą udzieloną pożyczkę.

#7 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisano 25 czerwiec 2015 - 19:31

Dodaliśmy nową kampanię Pozyczkomat.pl
Model prowizyjny LEAD plus SALE
Sale 50 zł netto, Lead 15 zł netto.

Zapraszamy do rejestracji.

#8 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisano 02 lipiec 2015 - 20:19

Nowe kampanie w naszym PP.
- Kobietazkasa.pl
- Kredytum.pl

#9 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisano 05 lipiec 2015 - 15:39

W najbliższym tygodniu uruchomimy kampanię z bardzo wysokimi prowizjami. Prowizja będzie zależna od wyboru opcji przez klienta i sięgać będzie od 20 zł do aż 2200 zł netto za jeden wniosek w modelu SALE !

Obecnie dostępne programy to:

- Fundusz Korona (dostępny tylko u nas).

- Deltis Energia dom/firma

- sms365.pl

- Kredytum.pl

- Jedenwniosek.pl

- NetCredit.pl

- Pożyczkomat.pl

- Kobietazkasa.pl

Zapraszamy do promowania dostępnych kampanii oraz co dla nas ważne do wypowiedzi na temat PP.

Krytyka również mile widziana, a wręcz potrzebna bo dzięki niej możemy rozwijać program według oczekiwań Wydawców.

Kierujemy się prostą zasadą: To Wy macie zarobić, a dzięki Wam także my.

#10 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 21:54

Dodaliśmy nową kampanię firmy SerwerSMS.pl

Jest to platforma służąca do marketingu sms. Stałymi odbiorcami usług SerwerSMS.pl są takie firmy, jak VOLVO, empik.com, portal za10groszy.pl, BritishCouncil, Energa, krakowski Urząd Miasta i wielu innych.

System prowizyjny w modelu SALE od 20 do 2200 zł. netto w zależności od wybranego pakietu przez klienta.

Możliwość wykorzystywania mailingu w działaniach promocyjnych, kampania dostępna tylko w naszym programie partnerskim !

#11 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 18:24

Witamy
Miło nam poinformować że udostępniliśmy dwie nowe kampanie firmy LepszaOferta.pl.

Wniosek kontaktowy klienta zainteresowanego pożyczką chwilówką do 7000 złotych.
Model prowizyjny CPA - 40 zł netto. (warunki: klient potwierdza wypełnienie formularza kontaktowego podczas rozmowy telefonicznej oraz decyduje się na złożenie wniosku o pożyczkę, lecz nie musi jej otrzymać).

Model prowizyjny LEAD 13,50 zł netto, warunki do spełnienia: Klient poprawnie wypełni wniosek na podstawie którego nastąpi z nim kontakt, klient potwierdzi wypełnienie formularza kontaktowego.

#12 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 11:24

Nowa kampania firmy Credy.pl

Credy.pl to system wyszukiwania szybkich pożyczek internetowych i SMS-owych dostosowanych do zdolności klienta.Pożyczki do 1000zł na 30 dni. Akceptowalność wniosków do 100 %. Model prowizyjny LEAD - 14 zł. netto.

#13 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisano 13 sierpień 2015 - 14:24

Od dziś dostępna jest nowa kampania Powszechny Fundusz Wierzytelności.

Powszechny Fundusz Wierzytelności Sp. z o.o. (PFW) jest firmą, którą tworzy zespół doświadczonych specjalistów w zakresie nabywania i zarządzania wierzytelnościami w sektorze B2B oraz dla osób fizycznych.
Oferowane usługi:
- Cesja wierzytelności
- Windykacja międzynarodowa
- Zlecenie windykacji
- Obsługa prawna
- Wywiad gospodarczy

Model prowizyjny SALE 15% (netto) od każdej zamówionej usługi opłaconej przez zainteresowanego klienta.

Wartość każdej usługi wynosi od 100 zł netto do kilku tysięcy w zależności od jej rodzaju.Usługi kierowane zarówno do osób fizycznych i przedsiębiorców.

#14 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisano 21 sierpień 2015 - 13:48

Witamy
Informujemy że uruchomiliśmy cztery nowe kampanie w programie partnerskim.

1. LepszaOferta.pl - kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy od 500 zł do 20000 zł.
Model prowizyjny - LEAD 15 zł netto.

2. LepszaOferta.pl - oszczędności na wydatkach

Pożyczki, kredyty, zmniejszenie rat o 50%, Zwrot za zakupy i paliwo 10%, Rachunki domowe - 1000 zł.
Model rozliczeniowy - LEAD 10 zł netto.

3. LepszaOferta.pl - ubezpieczenie na życie

Ochrona życia i zdrowia do 1 000 000 zł, do 10 000 zł na zakup leków, składka od 3 zł dziennie.
Model rozliczeniowy CPA - 40 zł netto.

4. LepszaOferta.pl - konto osobiste

Konto osobiste z premią 300 zł plus 50 zł za korzystanie z konta.
Model rozliczeniowy LEAD - 20 zł netto.
Nasz adres: https://novacash.eu

#15 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisano 24 sierpień 2015 - 22:21

Dodaliśmy nową kampanię firmy 3B-Finance

3B-Finance jest firmą doradztwa finansowego, pomagającą klientom indywidualnym znaleźć optymalne rozwiązania finansowe.W swojej ofercie posiada ponad 90% wszystkich ofert produktów finansowych dostępnych na rynku.

Prowizja to 7 zł netto za lead, minimalne warunki do spełnienia: Prowizja przyznawana będzie za każdy poprawnie wypełniony wniosek na podstawie którego call center skontaktuje się z Użytkownikiem i potwierdzi on zainteresowanie ofertą.

Dodatkowo zmianie uległy warunki prowizyjne w kampanii Credy.pl na bardziej korzystne dla Wydawców. Od dziś prowizja zależna jest od ilości wygenerowanych leadów w ciągu miesiąca.

- 0-50 leadów - 14 PLN CPL netto

- 51-100 leadów - 16 PLN CPL netto

- 101- 150 leadów - 18 PLN CPL netto

- 151+ leadów - 22 PLN CPL netto

Nasza konkurencja w kampanii Fundusz Korona płaci do 210 zł, my płacimy w tej samej kampanii do 300 zł netto !

Nasz adres do rejestracji: https://novacash.eu

#16 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 13:12

Witamy
Uruchomiliśmy dwie nowe kampanie.

1. 3B-Finance - Kredyt hipoteczny

Model prowizyjny SALE - 0,1 % netto udzielonego kredytu hipotecznego.

2. 3B-Finance - Kredyt samochodowy

Model prowizyjny LEAD - 7 zł. netto.

#17 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 18:48

Witam

Uruchomiliśmy kolejną kampanię firmy Profi Credit.

Model prowizyjny LEAD:

Model prowizyjny Standard LEAD- 7 zł netto (poprawnie wypełniony i zweryfikowany przez call center wniosek kontaktowy; Klient musi wyrazić zainteresowanie produktem/potwierdzić złożenie wniosku)

#18 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisano 07 wrzesień 2015 - 14:28

Dodaliśmy nową kampanię firmy The Affily.

Firma The Affily oferuje proste, łatwe w obsłudze i tanie oprogramowanie do wdrożenia własnego programu partnerskiego. Kampania jest skierowana na rynek Polski oraz anglojęzyczny.

Model prowizyjny SALE: Abonament BASIC 80 zł netto, Abonament PREMIUM 230 zł netto, Abonament Enterprise - prowizja ustalana indywidualnie 20% kwoty opłaconej przez klienta.

Prowizja będzie naliczana od każdej opłaconej faktury przez klienta.

#19 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 19:30

Idąc za przykładem niektórych programów partnerskich postanowiliśmy dla nowo zarejestrowanych Wydawców przyznać 50 zł netto za rejestrację.

UWAGA ! Minimum wypłaty u nas to 200 zł netto, przyznane 50 zł za rejestrację nie wlicza się do minimalnego progu wypłaty.

Co oznacza że nowy Wydawca musi uzbierać do wypłaty minimalną kwotę (200 zł netto), a wtedy otrzyma 250 zł netto.

#20 Ja1

Ja1

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisano 18 wrzesień 2015 - 19:09

Dostępna jest nowa kampania firmy Motopozyczka.pl

Moto Pożyczka - firma działa od 2004 roku na terenie Polski i  jest liderem na rynku pożyczek gotówkowych. Celem firmy jest udzielanie krótko - i długoterminowych pożyczek z możliwością zwiększenia zdolności kredytowej poprzez zabezpieczenie pożyczki własnym samochodem pod zastaw.

Model prowizyjny : LEAD – 10zł netto za każdy poprawnie wypełniony i zweryfikowany wniosek. SALE – 180zł netto za sprzedaż.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users