Skocz do zawartości

Zdjęcie

Recenzja DonLinkage

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#41 salander

salander

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 565 postów

Napisano 08 maj 2012 - 21:04

Racja :-)
a teraz napiszę co odkryłem nowego w DLA i jaki ze mnie :szok:

zawsze myślałem, że harvester przenosi nowe znalezione domeny do tej kolumny po lewo w moduły > katalogi, bo tam przenosi wordpressy (po każdym przenoszeniu dziwiłem się, że liczba w skryptach katalogów jest taka sama jak była), a wczoraj zacząłem klikać w prawą kolumnę i nagle niespodzianka :szczerzy:

moim oczom ukazały się nowe domeny gdzie mogę dodać jeszcze więcej wpisów! :szczerzy:

#42 salander

salander

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 565 postów

Napisano 08 maj 2012 - 21:10

Aha i mam pytanie: bo za OS pobrało mi 500zł, czyli 150$ plus podatki?

#43 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 08 maj 2012 - 21:16

Jeśli chodzi o DLA to gratuluję odkrycia.
:szczerzy:
Zawsze możesz kliknąć "Dodawaj do wszystkich" i niczym się nie interesujesz.
:-)

Jeśli chodzi o OS to huk wie jak z tymi podatkami, a żeby się doprosić rachunku to kilo soli musisz zjeść. Ja to robię tak, że drukuję potwierdzenie z PayPal i do księgowej i niech ona się martwi. VATu nie odliczysz, ale masz odliczenia od dochodu a to też bardzo ważne.
:-)

#44 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 08 maj 2012 - 21:19

Poczekaj, poczekaj z tymi opłatami. Mi pobrało za OS 492,40. To znaczy, że albo miałeś zaległości na PP albo waluta skoczyła w górę.

#45 salander

salander

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 565 postów

Napisano 08 maj 2012 - 21:25

Ok, dzięki za info, chciałem się upewnić czy komuś też tak więcej pobrało, zawsze zapominam o tych dodatkowych opłatach

#46 sreg

sreg

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 15 maj 2012 - 20:40

Wracając do DLA - korzystam i dla mnie rewelacja. Nie wiem czemu ale starsze wersje miały bardzo dużą skuteczność dodawania. Obecnie ciągle się coś sypie. Teraz też jest błąd- który polega na tym że jak wybierzesz dodawaj do wszystkich (w tym RSS i rapid) to zawiesza dodawanie projektu- informacja dziś od autora programu
"..niestety jest błąd przy rss i rapid - proszę ich nie wybierać do harmonogramu do podesłania poprawki - zacina się przy wybraniu opcji "dodawaj ponownie do nieudanych".

Pozdrawiam i przepraszam za problem
Euzebiusz "

#47 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 15 maj 2012 - 22:49

Co rusz autor coś nowego wprowadza i jakiś błąd się może pokazać. Jak autor softu wprowadzi detekcję zalegających (zbanowanych i tych nie z tego skryptu co trzeba) list + podłączy decaptchera to będzie to dobry krok ku lepszemu.

Obecnie OmniSPEED przegania DonkLinkAge prędkością i skutecznością dodawania. Jednak lepiej mi się pracuje na DonLinkAge ze względu na intuicyjny panel, automatyczny harvester, lepszą niż OmniSPEED naukę pytań, lepszy support i monitoring pozycji.

Dobrym pomysłem byłoby gdyby autor w innym kierunku szedł niż OmniSPEED i włączał jakieś niszowe skrypty których OS nie obsługuje.

#48 sokal6

sokal6

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 458 postów
  • LocationStargard Szczeciński

Napisano 16 maj 2012 - 17:52

Dla mnie dobry kierunek to jest prywatna baza precli, to mi się mega podoba. Jak jeszcze ludzie będą ją szanować to będzie jedna z najlepszych opcji w tym sofcie.

Później jeszcze można by pomyśleć nad podobną prywatną bazą, ale donmini.

#49 szary-rycerz

szary-rycerz

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisano 16 maj 2012 - 18:34

Z szanowaniem bazy przez ludzi to tak średnio jest ;) Duple wrzucają przetłoczone już przez Web-Mini. Trochę za dużo czasami wychodzi wyników po wpisaniu fragmentu w Google. Z pięć rozumiem, ale 30? Szczególnie taki jeden daje się we znaki, będzie trzeba bloka strzelić w htaccess.

#50 sokal6

sokal6

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 458 postów

Napisano 16 maj 2012 - 19:19

ja też dzisiaj porządek robiłem w preclach i w kilku były śmieci. Wiesz to jeszcze choroby wieku młodzieńczego. Po czasie tacy ludzie polecą.

Ja wole, żeby tych precli było mniej, ale zadbane. Trzeba być cierpliwym i liczyć na to, że będzie się to dobrze rozwijać.

Fajnie by było jak Ebi dał ten skrypt do wykorzystania w swoich prywatnych preclach. To by można było jakaś dodatkową bazę zrobić. Skrypt do tego jest mega bo jest lekki, na wp to za dużo kasy trzeba w hosting wkładać.

#51 syrob

syrob

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
  • LocationSzczecin

Napisano 30 maj 2012 - 21:57

1. Jest sens mieć oba softy?
2. Bazy publiczne się nie pokrywają?

#52 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 30 maj 2012 - 22:27

Nie napisałeś jakie oba. Ale jeśli chodzi o DonkLinkAge i OmniSPEED to będę bronił jak swojego i napiszę bez zastanowienia:
Warto mieć oba softy.

OmniSPEED - bardzo szybki i bardzo skuteczny (według mnie podstawa).

DonLinkAge - nieco powolniejszy jednak taki jakiś fajny. Lepiej mi się pomimo mniejszej skuteczności i mniejszej prędkości na nim pracuje. Na DLA możesz i dodawać i monitorować pozycje i automatycznie harvestować i komentować na blogi. Niedługo ma być podłączony decaptcher co zwiększy skuteczność. Tak u mnie jakoś się oba softy fajnie uzupełniają i zazębiają tworząc jedną całość.

Według mnie te obydwa softy to podstawa tej zabawy.

#53 syrob

syrob

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
  • LocationSzczecin

Napisano 31 maj 2012 - 10:22

Tak, miałem na myśli DonkLinkAge i OmniSPEED'a. Dzięki za opinię. Speeda, już mam po transformacji z OmniaAdd'a.

Na jakim hostingu macie DLA?

#54 sokal6

sokal6

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 458 postów

Napisano 31 maj 2012 - 11:10

ja miałem na netmark.pl midi i działał, ale jak dużo projektów miałem to już zamulał trochę.

Teraz mam na vps vmline ovpro i jedzie ostro. Mam tam jeszcze kilka serwisów i mam razem z system max 40% wykrzystania zasobów jak DLA chodzi na maxa.

#55 salander

salander

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 565 postów

Napisano 05 czerwiec 2012 - 22:06

Ja mam na najtańszym linuxie
[black-seo.gif]

#56 Kabza

Kabza

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 362 postów

Napisano 19 październik 2012 - 20:26

hekko.pl używam do omniadd
laohost.net do donka

moim zdaniem donek bardzo szybko się rozwija lecz aktualnym faworytem jest omniadd ponieważ ma duże większe możliwości w dodawaniu katalogów. donek ma przewage tylko przez dodawanie hurricain (jeśli się ma ich dużo :) )

#57 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 20 październik 2012 - 14:07

Ale Donek nie dodaje do Hurrican. Do Hurricain to raczej Publiker dodaje.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users