Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zmiana skryptu strony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 miooodek

miooodek

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 17:27

Przygotowuje się do migracji strony z własnościowego rozwiązania na wordpressa. Obecna strona ma kilkaset jeśli nie ponad tysiąc podstron, nigdy nie była jakoś pozycjonowana, ale chciałbym zminimalizować straty związane z migracją. Co polecacie zrobić żeby google szybko się zakumplował z nową witryną i nie zgłaszał błędów z brakiem stron pod starymi linkami? (niestety urle się znacznie zmieniają)

#2 huckleberry

huckleberry

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 859 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 17:38

Musiałbys podać jakieś przykłądy tych urli, to pewnie możnaby napisac jakiś skrypt.
Zależy jak du żo jest tych stron, jak podas więcej szczegolow to pewnie cos wymyslimy :)

#3 miooodek

miooodek

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 18:35

Strona ma charakter ogłoszeniowy, więc większej wagi do konkretnych ofert nie przywiązuje, bardziej do kategorii, ale to też nie jest najważniejsze. Najważniejsze to wyindeksowanie starej strony i zaindeksowanie nowej bez tworzenia przekierowań.

#4 zeki

zeki

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 848 postów
  • LocationMazowsze

Napisano 23 styczeń 2014 - 19:29

To jak chcesz straty minimalizować jak przekierowań nie chcesz robić a linki się zmienią?

#5 miooodek

miooodek

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 21:44

Może sie źle wyraziłem.

Rok temu miałem podobną sytuacje na trochę innej stronie i tam porobiłem przekierowania, ale robiłem je ręcznie i to była masakra bo Google ciągle wynajdował nowe podstrony które raportował jako niedostępne pomimo przekierowań... Oczywiście były to jakieś podstrony podstron itp.. ale dostałem po dupie przez te niedostęþności

#6 gielo

gielo

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • LocationChełm

Napisano 24 styczeń 2014 - 08:22

Jeśli nie chcesz przekierowań podstron to zrób może aby wszystkie niedostępne podstrony w serwisie przekierowywał w stronę główną. Potem odpowiednie linkowanie wewnętrzne i optymalizacja całego serwisu. Myślę, że to by rozwiązało Twój problem.

#7 krzyniolek

krzyniolek

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 854 postów

Napisano 24 styczeń 2014 - 14:25

No też trochę wychodzi platforma - w wp czy innych popularnych sskryptach masz wtyczkę i Ci to sama zrobi a tu trzeba by coś dedykowanego rzeźbić by te przekierowania poustawiać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 members, 3 guests, 0 anonymous users