Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podstawy Scrapeboxa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 05 luty 2012 - 23:18

Podstawy Scrapeboxa
http://seopudelek.pl...-scrapeboxa/173

Fragment:
Od pewnego czasu szykuję się z napisaniem poradnika na temat bardziej zaawansowanych technik wykorzystania Scrapeboxa. Pochwaliłem się tym znajomym i okazało się, iż wiele osób nie ma pojęcia ani co to jest Scrapebox ani jak go używać. Tak więc pojawił się pomysł napisania artykułu Scrapebox dla początkujących. Szukając jednak grafiki do wpisu, znalazłem tyle artykułów na ten temat, iż stwierdziłem, że nie ma co wymyślać koła od nowa, więc zapraszam do zapoznania się z filmikiem pokazującym jak działa program, oraz opisu wszystkich funkcji. A następnym razem- zaawansowane użycie Scrapeboxa...

#2 Szaman

Szaman

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów

Napisano 09 marzec 2012 - 22:31

Zrobiłem 2 mapy xml wpisów dla 2 podobnych stron, jedna mapa otrzymała title z automatu jak to pobiera scrapebox a kolejnej ręcznie napisałem tytuły, wszystko pingowane, dopalane itd. z taką samą częstotliwością i jakością linków. Zauważyłem znacznie szybszą indeksację przy ręcznym opisie - sensowniejsze title mapy xml niż automatycznie pobierane i każdy title unikat.
Macie jakieś doświadczenia opinie na ten temat?
Kolejna rzecz to zastanawiam się nad jakimś automatem, deklaruje mu 100opisów które gdzieś można zamówić za 10zł a automat podmienia wszystkie title w xml, jakieś pomysły;) ?

#3 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 10 marzec 2012 - 00:30

A próbowałeś Generatorem Miona?

#4 Szaman

Szaman

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów

Napisano 12 marzec 2012 - 01:35

Nie próbowałem, czy on ma taką (podobną) możliwość? Używałem SB

#5 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 12 marzec 2012 - 09:34

Tak.
Możesz tam ustawić synonimami Tytuł i Opis. Klamrami możesz pospinać różne synonimizowane teksty tak żeby wychodził w każdym wpisie unikalny i odmienny tekst.

#6 salander

salander

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 565 postów

Napisano 12 marzec 2012 - 20:40

pytanie z innej beczki: działa Wam opcja splitowania plików na mniejsze paczki w dodatku DupRemove?

#7 Szaman

Szaman

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów

Napisano 15 marzec 2012 - 16:03

Nie używałem tego, w wolnej chwili sprawdzę i dam znać.

Mam sprawę, jak dodaję projekt na wordpressy to zamiast anachora (name) mam krzaki, nie używam Polskich znaków, baza kupiona, proxy z http://www.proxymarket.pl - może się komuś link przy okazji przyda.
Proszę o pomoc

#8 salander

salander

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 565 postów

Napisano 15 marzec 2012 - 18:06

to dziwne, może coś z kodowaniem pliku tekstowego, ale jak nie ma polskich znaków to w sumie powinno być ok

co do polskich znaków to trzeba użyć np. czegoś takiego do poprawnego ich wyświetlania http://polip.com/ciachacz.html

#9 Szaman

Szaman

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów

Napisano 15 marzec 2012 - 18:28

Tak, plik tekstowy był zapisany jako Unicode. Zmieniłem na ANSI i jest ok. Dziękuję za podpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users