Skocz do zawartości

Zdjęcie

DonPoster

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 okazwłoka2

okazwłoka2

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 16 październik 2013 - 14:15

Ależ one są usuwane na bieżąco. Aktualizacje są raz na jakiś czas, ale wnoszę zawsze coś dobrego. Po wprowadzeniu w pełni automatycznych aktualizacji będę one się częściej pojawiać (poprawki). Teraz nie ma sensu robić aktualizacji DonLinkage tylko dlatego, że został poprawiony komunikat. Z automatyczną aktualizacją będzie to miało sens.

Przeczytałem wszystkie strony na PiO w wątku DonLinkage i wszystkie uwagi mam zapisane. Więc o poprawki naprawdę nie musisz się martwić.

I skąd pomysł o tym, że nie będzie aktualizacji?

Mam nadzieję, że to wszystko rozwieje Twoje wątpliwości co do aktualizacji. DonLinkage idzie cały czas do przodu, spokojnie do przodu.

A co do innych projektów - trzeba z czegoś żyć. Na razie jest: donlinkage, donposter, supermini, panel piko cms, swkat.pl. W głowie mam jeszcze kilka pomysłów i chcę je zrealizować.

#22 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 16 październik 2013 - 14:58

Dla mnie DLA działa dobrze. Jedyna uwaga to jakby się dało chociaż ciutkę zmniejszyć obciążenie CPU byłoby idealnie.

#23 okazwłoka2

okazwłoka2

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 18 październik 2013 - 09:37

DonPoster w poniedziałek trafi już do sprzedaży: http://donposter.pl

#24 Took

Took

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 865 postów

Napisano 31 październik 2013 - 09:01

Niezły wpis, z wczoraj:

http://okazwłoka.pl/index.php/2013/10/30/szablony-z-gsa-w-donposter/

#25 gielo

gielo

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • LocationChełm

Napisano 31 październik 2013 - 13:53

A po cholerę przerabiać moduły z gsa do donposter? Cena GSA to zaledwie 2kilka złotych więc się nie opłaca tego przerabiac najzwyczajniej.

#26 gryzak

gryzak

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 666 postów

Napisano 31 październik 2013 - 13:59

GSA jest chyba nawet tańsze od donpostera i szybsze chyba, w ogóle ceny polskich softów oraz porównanie ich możliwości z zagranicznymi to śmiech na sali niestety (w większości).

#27 okazwłoka2

okazwłoka2

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 31 październik 2013 - 15:04

@gielo - nie dla każdego +200 stówki to suma "zaledwie". Poza tym, jeśli ktoś już ma DonPoster, po co ma wyrzucać te 2 stówki? Poza tym 99$ + VAT daje sumę grubo ponad 300 stówki.

PS. Dajcie czas DonPosterowi do końca roku. Będzie domyślnie z 200 modułów o dobrej skuteczności.

PS2. Bez sensu jest porównywać GSA do DonPoster.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users