Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak stawiać blogi w zenblogu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Delta

Delta

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisano 08 czerwiec 2013 - 07:28

Jak najlepiej stawiać blogi za pomocą zenbloga aby nie były one kasowane i miały długą żywotność.
Jakie dajecie teksty, czy wstawiacie od razu linki?
Podzielicie się swoimi doświadczeniami?

Zauważyłem że coraz częściej zabezpieczeniem są kapcze zagadkowe, chyba się to nazywa media puzzle. Przykładowo otrzymałem obrazek z tekstem: danish robot dancers. Nie wiedziałem co trzeba wpisać jako odpowiedź, więc tym bardziej przesyłając takie obrazki do hindusów oni zamiast rozwiązywac będą przepisywać tekst i takie blogi się nie założą. Nie ma na takie blogi sposobu?

#2 haze

haze

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 736 postów

Napisano 08 czerwiec 2013 - 11:10

Ja stawiając bloga wpierw dodaję 2-3 posty bez linków a potem już normalnie z linkami i tak na przykład blogi założone na początku kwietnia dobrze się trzymają. No ale jednak zenbloga mam stosunkowo krótko więc nie wiem co z tymi blogami będzie np za pół roku.

Co do dziwnych captch jeśli włączymy "Enter captcha manually" to one też się wyświetlają?

#3 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 08 czerwiec 2013 - 17:23

Ja kopiuję na żywca teksty z amerykańskich blogów i zakładam blogi tematyczne na tych wartościowych tekstach. W artykule przemycam max 3 linki. Przede wszystkim staram się żeby była tematyczność - jak o motoryzacji to o motoryzacji.

#4 Delta

Delta

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisano 10 czerwiec 2013 - 10:56

Ja stawiając bloga wpierw dodaję 2-3 posty bez linków a potem już normalnie z linkami.

Co do dziwnych captch jeśli włączymy "Enter captcha manually" to one też się wyświetlają?

Część blogów w zenku jest bez posterów, to do takich od razu wrzucasz link?

Jak ustawisz sobie że chcesz kapcze wpisywać z ręki to obrazki się pokazują i trzeba je przepisać/odpowiedzieć na pytanie.

Ja kopiuję na żywca teksty z amerykańskich blogów i zakładam blogi tematyczne na tych wartościowych tekstach. W artykule przemycam max 3 linki. Przede wszystkim staram się żeby była tematyczność - jak o motoryzacji to o motoryzacji.

Część blogów jest polskich i obcojęzycznych innych niż ang. Czy dzielisz sobie na języki czy lecisz wszędzie tymi skopiowanymi artykułami angielskimi?

Czyli Ty od razu w pierwszyn artykule wrzucasz link czy też w kolejnym?

Jak masz taki skopiowany artykuł po angielsku o tej motoryzacji to dajsz tam np. polski anchor: "klocki hamulcowe" - nawet z dobrym tekstem to chyba wygląda dziwnie.

#5 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 10 czerwiec 2013 - 12:20

Ja daję jeden link na jeden artykuł/blog. Daję na wszystko angielskie teksty. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby tych projektów zrobić wiele. Np. pierwszy puszczasz po angielsku, drugi po polsku, trzeci po fracusku itd.

Żeby przemycić linka doklejam do końca artykułu w ostatnim zdaniu w odpowiednim języku np:

{Źródło artykułu|Article Source}: {Pozycjonowanie|SEO}.

#6 haze

haze

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 736 postów

Napisano 10 czerwiec 2013 - 13:23

Ostatnio włączyłem "Enter captcha manually" i captcha do wpisania nie wyskakiwała - korzystał z antigate.

W sumie do tych bez postera nawet nie dodawalem jeszcze :) Ale sposób blackseo wydaje się być bardzo dobry;)

#7 Delta

Delta

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisano 10 czerwiec 2013 - 16:46

Ja daję jeden link na jeden artykuł/blog. Daję na wszystko angielskie teksty.

To na taki jeden przebieg na wszystkie blogi 1 angielski tekst? Kilka? Jakieś synonimy?

#8 BlackSEO

BlackSEO

Advanced Member

• Elita
  • PipPipPip
  • 6031 postów

Napisano 10 czerwiec 2013 - 16:59

Możesz dawać na przemian. Np jeden przebieg synonimy. Drugi przebieg bardzo wartościowy tekst bez synonimów. Jak to mówią - jak nie kijem to pałką.
[forum-pozycjonowanie.gif]

#9 Papaj

Papaj

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 09 grudzień 2013 - 01:53

Witam :)

1.Jaki system captchy polecacie oprócz (Antigate i dechpter) ? taki aby był skuteczny.

2. Jak podłączyć Captch Snajpera do Zenbloga/Zennopostera i czy jego skuteczność jest dobra?

Chodzi Mi o polepszenie skuteczności zakładania profili i blogów a ewidentnie jest problem z captch

3. Jak korzystać z tego Enter captcha manually ? bo jak go włączam to nic nie pokazuje.

Dzięki za pomoc z góry ;)

#10 gielo

gielo

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • LocationChełm

Napisano 09 grudzień 2013 - 10:09

Z zenka nie korzystam ale do tych wartościowych zakładam i dodaje ręcznie, jak? Tylko co 3ci artykuł z linkiem, artykuły tematyczne, synonimizowane ale tak aby były czytelne dla człowieka i aby on nie odczuł że coś jest nie tak. więcej pracy ale blogi stoją i nie usuwają więc się sprawdza. Na polskie po polsku, na obcojęzyczne po angielsku. Kiedy tłumaczyłem translatorem dokładnie pod dany język ale usuwali :)

#11 xirus

xirus

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisano 10 grudzień 2013 - 01:39

1. te 10dolców wystarczy ci na sporo projektów, jak szanujesz swój czas to kup antigate
2. nie działa na chwile obecną
3. ustaw sobie w zenblogu jako Monkey i wtedy wpisujesz z palca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users