Skocz do zawartości

Zdjęcie

Seopilot.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Szaman

Szaman

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów

Napisano 11 wrzesień 2012 - 15:36

Testuję ostatnio ten system jako pozycjoner. Myślę że jest niezły jako dywersyfikacja linków. Po podpięciu kilku fraz wcześniej podlinkowanych preclami, TR, seokat i własnym zapleczem, powędrowały do góry i to mocno. Podpinając frazy nie podlinkowane niczym innym, czyli rozpoczęcie pozycjonowania od 0 nic nie dało. Będę dalej testował ten system, myślę że ma potencjał.

#22 retep86

retep86

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisano 31 październik 2012 - 23:27

Ja próbowałem wstawić swego czasu kilka swoich stron. Jeden mini serwis z site: około 2000 tworzony dla ludzi przyjęli bez problemu i zaproponowali 230zł. Wrzuciłem także 3 blogi unikalne teksty PR2 i PR1 przy site: około 300 i niestety nie przyjęli tych blogów. Dziwne bo jeden ma kilka tysięcy backlinków i stoi na bardzo dobrym poziomie. Wstawiłem na nim prolinka i zbiera około 60zł miesięcznie. Czy ktoś wie jakie najlepiej wstawiać strony do seopilota pod względem parametrów?

#23 gielo

gielo

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • LocationChełm

Napisano 01 listopad 2012 - 14:27

Ja natomiast jeszcze się nie spotkałem z SWL, który by rzetelnie wycenił wartość linków na stronach je wyświetlających do wartości linków na stronach wyświetlanych. Zawsze najlepiej to na tym interesie wychodził właściciel SWL i mimo jakichś śmiesznych wartości że pobiera 5% prowizję linków wychodziło w efekcie, że są one dużo większe.

Pomijam fakt, że zawsze jakieś śmietniki dostawały więcej pkt niż porządne zadbane strony z wysokim TR. Nie sądzę aby seopilot był tu jakimś wyjątkiem, bo to że przyjmuje lepsze strony nie znaczy że te najlepsze faktycznie dostaną to na co zasługują. Przecież właściciel też za friko go nikomu nie udostępnia. Kupując linko wcale nie masz 100% gwarancji że faktycznie są one warte swojej ceny.

Jedyny porządny SWL, to własny prywatny SWL. Stwórz zaplecze powiedzmy wartościowych 1000 stron z wysokim TR, na różnych serwerach, różnych DNS, domenach, skryptach itp. a zobaczysz w czym tkwi różnica :). Linki potem możesz sobie na nich emitować np. Za pomoca softu omni który ma właśnie opcję prywatnego swl. - nie pamiętam nazwy.

#24 salander

salander

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 565 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 18:13

Widocznie site 300 to za mało, im większy site tym system może wrzucić więcej linków i zgarnąć więcej kasy

#25 gielo

gielo

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • LocationChełm

Napisano 03 listopad 2012 - 15:28

Site sitem, jednak liczy się wartość strony dla googla. To jest właśnie problemem SWL. Przecież nikt nie doda wartościowej strony z małym sitem bo całe G za nią dostanie, a i ryzyko bana rośnie. Ile osób natomiast ma dobre jakościowo strony z dużą ilością site?

Dobre jakościowo mam na myśli robione także pod internautów, a nie tylko dla botów z wysokim TR. Oczywiście, jest trochę osób co posiada takie strony jako swoje prywatne zaplecze, tylko wątpliwe że oni dodają je do jakiegokolwiek swl :)

#26 Denok

Denok

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów

Napisano 27 listopad 2012 - 18:31

Ja w najbliższym czasie mam sprawdzić seopilota do pozycjonowania i zobaczymy jak to będzie :)

#27 retep86

retep86

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisano 27 listopad 2012 - 23:47

Ja w najbliższym czasie mam sprawdzić seopilota do pozycjonowania i zobaczymy jak to będzie :)

To jak skończysz sprawdzać możesz podzielić się wynikami testów:)

#28 milkus

milkus

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 28 listopad 2012 - 21:49

Ja natomiast już przetestowałem SEOpilota (automat) i muszę powiedzieć, że system jest bardzo skuteczny. Test robiłem na trudnej frazie związanej z xxx. Jest jednak pewne ale...

Nie wiem bowiem czym kierują się moderatorzy systemu, gdyż niektóre ze stron linkujących mają wiele do życzenia i trzeba je usuwać samodzielnie (mowa cały czas o opcji automatu).

Aby system był skuteczny, należy się zatroszczyć o podlinkowanie (lub zaindeksowanie inną metodą) podstron, które wyświetlają Nasze linki. W innym przypadku na efekty możemy czekać miesiącami (albo w ogóle ich się nie doczekać).

Warto też sprawdzić strony linkujące tutaj:
www.seomastering.com/trust-rank-checker.php
Chyba nie muszę tłumaczyć po co i dlaczego?

Jest wiele opinii, że przed likowaniem z SEOpilota, należy własnymi sposobami podlinkować stronę pozycjonowaną. Jednakże widziałem w SERPach strony w topach robionych tylko SEOpilotem i to na bardzo trudne frazy. Być może zadziałało tutaj dodatkowe podlinkowanie podstron linkujących.

#29 Kris

Kris

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisano 12 maj 2014 - 13:24

Mam pytanko, czy ktoś z Was posiada na swoich stronach Seopilota? Ja ciągle go mam na 2 stronach w standardowym trybie wykupu, za jedną stronę mam stawkę 88 zł a za drugą 180 zł. Czy ktoś zmieniał tryb wykupu na giełdę i czy się to opłaciło? Bo się właśnie zastanawiam, no ale nie chciałbym obniżenia stawki.

#30 jelly

jelly

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisano 12 maj 2014 - 13:55

Jak masz frazy z automatu przeniesiesz na ręczny to stawki podskoczą, bo będa naliczane jakby normalnie były kupione a w automacie są jakby progi w ramach tych progów jest gwarantowane ileś tam linków.

Ogólnie śrenio jestem nastawiony do Seopilota, dodałem stronę, pozycje ładnie wskoczyły, po tygodniu połowa wyleciała, połowa została.

#31 retep86

retep86

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisano 12 maj 2014 - 18:36

Mam jedną stronę, którą za kilka dni-tygodni będę zgłaszał do seopilota. Nie wiem, którą opcję wybrać: automat czy ręcznie? O ile mi w ogóle stronę przyjmą.

#32 jelly

jelly

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisano 13 maj 2014 - 07:00

Jak to będziesz zgłaszał? Tam wszystko można wrzucić.

Na automacie na początku fraza jest pozycjonowana za 16 zł i chyba jest za to chyba 40 linków, jeśli po miesiącu fraza nie będzie w TOP to budżet się zwiększa ale nie wiem do jakiej kwoty, chyba 36 zł i tak rośnie aż do 99 zł.

Możesz też frazy rozdzilić między automat i ręczne.

#33 Delta

Delta

Elita

• Elita
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisano 13 maj 2014 - 07:51

Jemu chyba chodzi o zgłoszenie strony jako wydawca a nie pozycjoner.

#34 krzyniolek

krzyniolek

BlackHat

• BlackHat
  • PipPipPip
  • 854 postów

Napisano 13 maj 2014 - 10:56

A co w seopilocie teraz biora pod uwagę - nadal pr jest kluczowy? Czy wiek, site, bl z majestica, bo na treść rozumeim, ze nie patrzą?

#35 retep86

retep86

BlackSeo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisano 13 maj 2014 - 13:49

Jemu chyba chodzi o zgłoszenie strony jako wydawca a nie pozycjoner.

Masz rację. Chodzi mi o zgłoszenie strony jako wydawca. Kiedyś miałem tam stronkę i dawali 230zł, później 130 i 60 więc zrezygnowałem, ale z chęcią potestuje jeszcze raz ten system. Mając tą jedną stronę, nie udało mi się dodać dwóch innych stron, więc też się zastanawiam na co patrzą przy ocenie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users